با حضور جمعی از نمایندگان جامعه شیلاتی هرمزگان صورت گرفت:

دیدار مدیرکل شیلات استان با نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی

Untitled-3.jpg

فاطمه جراره نماینده منتخب مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل شیلات هرمزگان و جمعی از نمایندگان جامعه شیلاتی استان در اداره کل شیلات هرمزگان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، فاطمه جراره نماینده منتخب مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل شیلات هرمزگان با مدیر کل شیلات هرمزگان دیدار و پیرامون مسائل مربوط به جامعه صیادان و آبزی پروران استان گفت و گو و جهت حمایت از توسعه فعالیت ها و ظرفیتهای شیلاتی اعلام آمادگی نمودند.

فاطمه جراره با تقدیر از اقدامات شیلات هرمزگان، بر توسعه ظرفیت های شیلات هرمزگان به ویژه در حوزه پرورش میگو، پرورش ماهیان دریایی، صید و صیادی و بنادر صیادی تاکید کرد.

جراره با تاکید براینکه حوزه شیلات هرمزگان ،حوزه وسیع وتاثیر گذار در رونق و توسعه اقتصاد کشور است تصریح کرد: بدون شک استان در تحقق اهداف عالی و سازمانی شیلات هرمزگان از این دستگاه اجرایی حمایت خواهد کرد.

وی ضمن تقدیر از اقدامات اخیر شیلات هرمزگان،بر ظرفیت های شیلات هرمزگان به ویژه در حوزه پرورش میگو، پرورش ماهیان دریایی، صید و صیادی، مسائل پیش رو جامعه صیادی و تعامل خوب شیلات استان با جامعه بهره بردار و ... اشاره کرد.

در ادامه مدیر کل شیلات هرمزگان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات شیلات هرمزگان به تشریح ظرفیت ها و موانع توسعه بیش از پیش شیلات در استان هرمزگان پرداخت.

مسعود بارانی با اشاره به جایگاه شیلات استان هرمزگان در توسعه استان و کشور اظهار داشت : شیلات به عنوان محور توسعه می تواند جایگاه ویژه ای در استان داشته باشد که خوشبختانه گام های خوبی در این مسیر برداشته شده است.

http://shilathormozgan.ir/mj8qr