خط مشی مدیریت كيفيت


خط مشي سیستم مدیریت كيفيت و زیست محیطی اداره کل شیلات استان هرمزگان

اداره¬ کل شیلات استان هرمزگان ، مجری سیاستهای سازمان شیلات ایران در زمینه های مربوط به افزایش تولید آبزیان از طریق توسعه پایدار صید ، پرورش آبزیان ، حفظ و حراست از منابع آبزی و ارتقای دانش فنی فعالان زیربخش شیلات در استان هرمزگان می باشد. بدین منظور و در راستای رضایت مشتريان،‌ طرفهای ذینفع و رسالتی که در زمینه حفظ محیط زیست بر خود لازم می داند، اقدام به پیاده سازی و استقرار سيستم مدیریت کیفیتISO 9001:2008 و سیستم مدیریت زیست محیطی بر مبنای استاندارد ISO 14001:2004 نموده و با رعایت الزامات قانونی و سایر الزامات سازمانی , اهداف اصلی و کلان خود را به شرح ذیل اعلام میدارد :

1- حراست از منابع آبزی و بازسازی ذخایر تجدید شونده . 2- توسعه پایدار صیدوصیادی در آبهای تحت حاکمیت و صلاحیت جمهوری اسلامی ایران و بهره برداری مسئولانه از آنها بر اساس سیاستهای سازمان شیلات ایران. 3- افزایش تولید از طریق پرورش آبزیان در استان. 4-افزایش سهم شیلات در سبد غذایی مردم استان از طریق ترویج فرهنگ مصرف آبزیان. 5- پيشگیری از آلودگی آب، هوا و خاک در تصمیمات و فعالیتهاي اداره¬کل. 6-بهينه سازی مصرف منابع وانرژی در اداره ¬کل و ترویج آن در زیر بخش شیلات.

مدیرکل شیلات استان هرمزگان خود را به این اهداف متعهد دانسته و ضمن رعایت قوانین و مقررات حاکم بر اداره¬کل و اجرای ضوابط نظام مدیریت کیفیت و مدیریت زیست محیطی و تامین منابع مورد نياز، تمام تلاش خود را در جهت تحقق اهداف نامبرده و حفظ محیط زیست می¬نماید و با استفاده از روش های نوین مدیریتی و مشاركت كليه كاركنان سازمان در راستای بهبود مداوم سیستم ، از اثربخشی و کارایی آن اطمینان حاصل می-نماید.

آخرین بروزآوری: 1400/7/6

آمار خط مشی مدیریت كيفيت

  • بازدید شما 1
  • بازدید امروز 5
  • بازدید ماه 12
  • بازدید سال 167
  • بازدید کل 1403

آرشیو‌ خط مشی مدیریت كيفيت