پیام تسلیت مدیرکل شیلات هرمزگان به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قیام15 خرداد

55.jpg

مدیرکل شیلات هرمزگان طی پیامی سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان ، در متن پیام مسعود بارانی مدیرکل شیلات هرمزگان آمده است است:

بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، یادآور عروج ملکوتی بزرگ مردی از تبار صالحان است که با اتکا بر سلاح ایمان بر بلندای تاریخ، ندای فتح و ظفر سر داد و آزادی و آزادگی را در عمق سیاهی و سیطره استکبار، معنایی تازه بخشید. امام خمینی (ره) یک حقیقت همیشه زنده در قلوب مسلمانان و مستضعفان جهان است، بزرگ مردی که با سلوک علمـی، عملی و با پیروی از فرامین الهی در دین اسلام ناب محمدی، فصل نوینی در تاریخ پر فراز و نشیب این مرز و بوم آغاز نمود.

پانزدهم خرداد ۱۳۴۲ نقطه عطف تاریخ مقاومت و انقلاب مردم مسلمان ایران اسلامی است. قیام مردمی ۱۵ خردادماه که زمینه‌ساز انقلاب اسلامی سال ۵۷ شد، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام، اندیشه و راه امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت و از خود گذشتگی، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرت‌های پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه‌های زلال خود به نظاره نشستند.

اینجانب سالروز رحلت جانسوز امام خمینی(ره)، بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قیام ۱۵ خرداد را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و عموم مردم شریف ایران اسلامی و جامعه شیلاتی تسلیت عرض می نمایم و از درگاه خداوند منان عزت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در تمامی عرصه‌های جهانی و بین المللی مسئلت دارم.

مسعود بارانی

مدیرکل شیلات هرمزگان

http://shilathormozgan.ir/ra0d6