در دیدار مدیرکل شیلات هرمزگان با اعضای کمیسیون پرورش میگوی هرمزگان:

بررسی مسائل و مشکلات پرورش میگو هرمزگان // برنامه ریزی جهش تولید میگوی پرورشی در دستور کار کمیسیون پرورش میگوی هرمزگان

Untitled.jpg

مدیرکل شیلات هرمزگان از برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات پرورش میگو با حضور با اعضای کمیسون پرورش میگوی و با محوریت برنامه ریزی جهش تولید میگوی پرورشی هرمزگان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان ، مسعود بارانی با اشاره به اهمیت تلاش در جهت مرتفع سازی موانع پرورش میگو در هرمزگان گفت : مولد سالم و با کیفیت، خوراک خوب و مغذی ، مدیریت و پایش مستمر و منظم مزارع به عنوان سه رکن مهم و محوری در پروش میگو می تواند نقش بسزایی داشته باشد.

وی با اشاره به ظرفیت های خوب و مستعد پرورش میگو در استان هرمزگان اظهارکرد: بدون شک استان هرمزگان با بهره گیری از شعار سال می تواند در بازه زمانی چند ساله پیش رو جهش تولید خوبی در زمینه پرورش میگو ایجاد نماید.

بارانی با اشاره به اینکه پرورش میگو نیز مانند دیگر فعالیت های شیلاتی استان هرمزگان از محورهای مهم توسعه و رونق اشتغال، اقتصاد و تولید است گفت: میزان مزارع پرورش میگو استان طی سال‌های اخیر افزایش چشمگیری داشته است.

مدیرکل شیلات هرمزگان تشکیل کمیسیون پرورش میگو استان را اتفاقی سازنده خواند و تصریح کرد: بدون شک تشکل ها و کمیسیون های این چنینی به معنای واقعی جذب مشارکت مردم در جهش تولید و بستر ساز تحقق شعار سال خواند.

گفتنی است در ادامه اعضای پرورش میگو استان هرمزگان در این نشست به بیان نظرات و پیشنهادات خود و راه کار های لازم پرداختند.

http://shilathormozgan.ir/5jaqk