به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان ،در متن این پیام آمده است:بسم الله الرحمن الرحیم

يا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار                         يا مُدبِّرَ الليلِ و النَّهار

يا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال                                     حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال

 
به نام خدای مهربان، خدای تغییر دهنده حالت ها به احسن الحال
تحول فصول و بهار طبیعت، آغاز و بهانه ای است برای تغییر نگرش و منش و فرصتی مغتنم جهت استعانت از خداوند باری تعالی تا انسان ها را مشمول «حول حالنا الی احسن الحال» نموده و بندگانش را  به سمت بهترین ها هدایت فرماید.
حلول سال نو و تقارن آن با میلا داختر تابناک ولایت و امامت، امام علی(ع) را به ملت شریف ایران اسلامی بویژه هم استانی های متدین و فرهیخته، تبریک  عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال، سالی سرشار از خیر و برکت و توفیق و تندرستی برای همگان مسألت دارم. برخود لازم میدانم از همه همراهی ها،حمایت ها و پشتيبانی های دلگرم كننده  مسئولین و مردم که موجبات توسعه بیش از پیش عرصه ها شیلاتی در  استان هرمزگان شده است سپاسگزاری ويژه بنمايم و به همه عزیزان  تلاشگر شیلاتی اعم از مديران و كاركنان دولتی و فعالان بخش های خصوصی  خدا قوتی جانانه بگويم.
با نهايت صميميت و افتخار، حلول سال 97 و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد، رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت ،عزت، سعادت ، سلامت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم.

محسن یکتاپور
مدیرکل شیلات هرمزگان