در دیدار مدیرکل شیلات هرمزگان با فرمانده مرزبانی استان هرمزگان مطرح شد:

نقش مرزبانی در پیش گیری و مقابله با صید غیر مجاز بسیار تاثیر گذار است

مدیر کل شیلات هرمزگان در این دیدار با اشاره به اهمیت تقویت ناوگان شناوری و نیروی متخصص در این یگان گفت تلاش می شود باحمایت مرزبانی استان از صید غیر مجاز در استان پیشگیری شود که در این مهم نیروهای مرزبانی استان نقش مهم و سازنده ای با حمایت های خود داشته اند.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، محسن یکتاپور با ا شاره به اهمیت حفاظت از منابع آبزیان در راستای پایداری صید و صیادی اصولی و حفظ ذخایر آبزیان برای نسل آینده گفت:خوشبختانه با توجه به تعا مل های سازنده بین شیلات و مرزبانی استان  گشت‌های مشترک دریایی با شیلات برای حفاظت از منابع آبی خلیج فارس و دریای عمان نسبت به گذشته افزایش یافته است و در این راستا گامهای مهمی برداشته شده است.

در ادامه سرهنگ علی اصغر خرم روی فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان بر تعامل سازنده بین یگان های استان تاکید کرد و گفت: بدون شک تعاملات و ارتباطات سازنده بین آنها موجبات رشد و توسعه استان را فراهم خواهد کرد .

گفتنی است در پایان این دیدار مدیر کل شیلات هرمزگان ضمن گرامی داشت هفته ناجا با اهدای لوح یادبودی از زحمات  فرمانده مرزبانی استان هرمزگان در حوزه شیلات تقدیر کردند