دیدار مدیر کل شیلات هرمزگان بارئیس کل دادگستری استان هرمزگان

مدیر کل شیلات هرمزگان ظهر امروز با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در محل دفتر ایشان پیرامون پیشرف و توسعه شیلات هرمزگان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، مدیر کل شیلات هرمزگان در این دیدار با اشاره به ظرفیت های خوب شیلاتی استان هرمزگان گفت: وجود 22 بندر صیادی و ظرفیت بالای پرورش آبزیان، رتبه عالی صید سالانه درکشور ، رکوردار تولید میگو کشور ، رکورد دار سطح زیر کشت، وجود بالغ بر 30هزار نفر صیاد، صادرات و ارز آوری محصولات شیلات جایگاه ویژه ای را برای شیلات هرمزگان در کشور و منطقه ایجاد کرده است.

محسن یکتاپور در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه همواره حمایت های دستگاه قضایی همواره موجبات پیشرفت و توسعه را برای دستگاه های اجرایی داشته است .

در ادامه ریاست محترم کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه حوزه شیلات هرمزگان ،حوزه وسیع وتاثیر گذار در رونق و توسعه اقتصاد استان و کشور است تصریح کرد:بدون شک دستگاه قضایی استان در تحقق اهداف عالی و سازمانی شیلات هرمزگان از این دستگاه اجرایی حمایت خواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود امید می رود در مجموعه شیلات هرمزگان با توجه به مدیریت خوب این مجموعه شاهد درخشش و رونق بیش از پیش این مجموعه باشیم.