پیام تبریک مدیر کل شیلات  هرمزگان به مناسبت روز خبرنگار 

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،متن پیام به شرح زیر است :

باسمه تعالی

(( ن وَالقَلَمِ وَ ما یَسْطُرُونَ))

17مراد ماه، روز خبرنگار تجلی بخش یاد و خاطر خبرنگاران است، که همواره یار مردم و یاور مسئولین بوده اند و جز در مسیر عدالت ،روشنگری صداقت،رفاقت، روشنگری و اطلاع رسانی  به حرکت در نمی آیند، روزی که با خون پاک بر زمین ریخته شده شهید صارمی نمادی برای از جان گذشتگی و دشواری های حرفه خبرنگاری آمیخته و عجین است.

بدون شک این خبرنگاران هستند که همچون سربازان مسلح به شمشیر عدالت، نگارندگانی مؤمنند که تیزی تیغشان پرده‌های فساد را می‌درد و راوی صادق دردها و رنج‌های مردمان سرزمینشان هستند و یقینا حرکت در این مسیر ستودنی و لازم برای جامعه است.

برکسی پوشیده نیست که خبرنگاران یکی از مهمترین پایه های توسعه  هر ملتی محسوب می شوند و با انجام رسالتی که بر عهده دارند، مقدمات رشد و توسعه پایدار جامعه را فراهم می کنند.

خبرنگار، وجدان بیدار جامعه و روشنی بخش راه و رسم زمانه خویش است و آگاهی فرهنگی، پویایی اجتماعی و سلامت فکری جامعه در گرو کوشش ها و مجاهدت های خبرنگاران و اصحاب قلم است.

با درودی دوباره بر ساحت مقدس قلم و اصحاب آن، فرصت را غنیمت دانسته و به حکم «مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل‏»، صادقانه از فعالان و خبرنگاران رسانه های محترم که در زمینه پوشش اخبار و برنامه های شیلات استان و کمک به تدبیر مشکلات این بخش و کاشتن بذر امید در دل مردم هرمزگان به ویژه جامعه شیلاتی استان قلم فرسایی کرده اند کمال سپاسگذاریرا دارم.

سید پرویز محبی
مدیر کل شیلات هرمزگان