مدیر کل شیلات هرمزگان در دیدار با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خبر داد:
تداوم اشتعال و بهره مندی مددجویان کمیته امداد از ظرفیت های شیلاتی

مدیر کل شیلات هرمزگان در دیدار با مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) از تداوم اشتغال و بهره مندی مددجویان کمیته امداد از ظرفیت های شیلاتی به ویژه در حوزه آبزی پروری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،سید پرویز محبی با اشاره به تعامل خوب بین کمیته امداد امام خمینی (ره) استان هرمزگان و اداره کل شیلات هرمزگان در طی چند سال اخیر گفت: فراهم ساختن فرصت مناسب برای اشتغال جامعه مددجویی مستعد به ویژه فارغ التحصیلان رشته شیلات و همچنین ترویج و گسترش فعالیت‌های آبزی پروری و افزیش تولید آبزیان به منظور تامین نیازهای غذایی جامعه را از اهم اهداف مشترک این دو دستگاه اجرایی خواند.

وی همکاری در اختصاص و واگذاری اراضی مناسب و مستعد پرورش آبزیان، تسهیل و تسریع در اعطای مجوزهای لازم در زمینه فعالیتهای شیلاتی و آبزی پروری به درخواست های ارئه شده از سوی مددجویان و فرزندان آنها،همکاری در زمینه ارائه خدمات فنی،مشاوره‌ای و راهنمایی های لازم در قبل،حین و بعد اجرا و همکاری و راهنمایی در جهت تهیه نهاده های لازم را از اهم همکاری های صورت گرفته و در دست اقدام اداره کل شیلات هرمزگان با مجموعه کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدد جویان این مجموعه خواند.

محبی تصریح کرد: در بحث ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی از چهره روستاهای استان به خصوص در شرق هرمزگان باید صنایع بزرگ و کوچک و سیستم های سرمایه گذاری ورود کنند که اداره کل شیلات هرمزگان بدون شک با توجه اشتغال هایی ایجادی صنایع حامی سرمایه گذاران است و کسانی که اشتغال مددجویان را در اولویت قرار دهند در اولویت امر خواهند بود.

مدیر کل شیلات هرمزگان تاکید کرد: این آمادگی را داریم که با همکاری حوزه اقتصادی کمیته امداد شرایط را برای اشتغال جوان‌های تحصیل کرده خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد در این بخش‌ها در هرمزگان فراهم کنیم .

وی ابراز کرد: با استفاده درست از منابع تسهیلات ارزان قیمت باید در این بخش‌ها به شکل مطلوبی کار کنیم تا در کوتاه مدت شاهد اثرات و نتایج آن باشیم .