رئیس شیلات شهرستان پارسیان خبر داد:
افتتاح پروژه توسعه و ساماندهی بندر صیادی جوادالائمه(ع) همزمان با دهه فجر

رئیس شیلات شهرستان پارسیان از افتتاح پروژه توسعه و ساماندهی بندر صیادی جوادالائمه(ع) همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار،امام جمعه و جمعی دیگر از  مسئولین این شهرستان  در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،احمد پاسلار زاده در حاشیه این مراسم با تبریک دهه فجر گفت: طلیعه فجر و سالگرد پیروزی حق علیه باطل به درستی یادآور غیور مردی ها، ایثارگری ها و جان فشانی های ملت ایران است .

وی با بیان اینکه شهرستان پارسیان با  بیش از هزار و 500 نفر صیاد درقالب 4 شرکت تعاونی صیادی سالانه بیش از شش هزار و 500تن انواع آبزیان را صید می کند گفت: شهرستان پارسیان در حوزه شیلات به ویژه بخش صید و صیادی ظرفیت های قابل توجه ای دارد.

رئیس شیلات شهرستان پارسیان با اشاره به اینکه پروژه توسعه و ساماندهی بندر صیادی جوادالائمه(ع) نقش قابل توجه ای در توسعه  این بندر صیادی را  دارد گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 550میلیون تومان شامل احداث حصار محوطه بندر به طول 256متر،احداث سر درب ورودی بندر،بهسازی کانال سنگی بتنی به طول 150 متر ، ترمیم و اصلاح بند خاکی حفاظتی و ترمیم سرریز سد ابتدای ورودی بندر می شود.