پیام تبریک مدیر کل شیلات هرمزگان به مناسبت  فرارسیدن ایام الله دهه فجر

مدیرکل شیلات هرمزگان فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را طی پیامی تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان،متن پیام به شرح زیر است :

باسمه تعالی

انقلاب ما انفجار نور بود. حضرت امام خمینی (ره)

با سلام و تحیات

ایام غرور آفرین دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی یاد آور راهبری های انقلابی و حیاتبخش رهبر کبیر و فقید انقلاب اسلامی و فداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران است که مقارن گشته است با دهه فاطمیه و ایام سوگواری بر شهادت بزرگ بانويي اكه معیار فضایل بود و همگان را به پارسایی و پایداری فرا می خواند را رامی می داریم.

 بی شک همه دست آوردهای و پیشرفت های این مرز و بوم مرهون نعمات انقلاب اسلامی است.

دهه مبارک فجر، فرصت مغتنمی است که بدانیم مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم و بی‌شک در کتاب وزین تاریخ، صفحه زرین و همیشه ماندگار این واقعیت تاریخی جاودانه خواهد درخشید.

امروز ایران عزیز ، اقتدار و عزت خود را قوام بخشیده و با اتکا بر توانمندی های خود و با حفظ ارزش ها و اصول دینی و معرفتی که بر اساس آن بنیان نهاده شد ، فصل نوینی در مناسبات بین المللی گشوده و بدون اتکا به قدرت های جهانی و استکباری ، سیاست ها و راهبردهای اساسی خود را به پیش می برد که استان هرمزگان و مجموعه شیلات هرمزگان نیز سهم مهمی در این بین داشته است.

اکنون که در واپسین ماه های سال  «اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال» هستیم، یکبار دیگر بر هدف خود در راستای  توسعه و ارتقای جایگاه فعالیت های شیلاتی به ویژه در حوزه  آبزی پروری، استحصال از دریا و بهره  بردای از منابع کمتر برداشت شده تاکید می‌کنیم و رجاء واثق داریم که این مهم نقشی موثر در بهبود فرایندهای اقتصادی استان خواهد داشت.

 شکی نیست که این همه در سایه یک عزم بزرگ محقق‌شدنی است اما از آنجا که سرمایه‌ای ارزشمند به نام نیروی انسانی سخت‌کوش و متخصص در استان هرمزگان  به وفور یافت‌شدنی است، روشن است که عملیاتی شدن آنچه که در برنامه داریم، دور از ذهن نیست.

سید پرویزمحبی

مدیر کل شیلات هرمزگان