در بازدید مدیرکل شیلات هرمزگان از سایت پرورش میگو عدالت سیریک مطرح شد:

رونق و جهش تولید در دستور کار سایت پرورش میگوی عدالتمدیر کل شیلات هرمزگان به همراه معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان، رئیس شیلات شهرستان جاسک و جمعی از بهره برداران از سایت عدالت سیریک بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی شیلات هرمزگان، مدیر کل شیلات هرمزگان در حاشیه بازدید از این سایت با اشاره به ظرفیت های خوب این سایت گفت: سایت عدالت با وسعت ۴۸۰هکتار توانسته بخش خوبی از تولیدات میگوی شهرستان سیریک را به خود اختصاص دهد.

دکتر عبدالرسول دریایی با بیان اینکه لایروبی رودخانه منتهی به این سایت نقش بسزایی در اجرای مسئولیت های اجتماعی پرورش دهندگان این سایت دارد گفت: امید است با تعامل همه بهره بردارن سایت عدالت،  مسیر رودخانه بهبود یابد.

وی با اشاره به اینکه پرورش ميگو يكي از محورهاي توسعه و اشتغال زايي براي اين شهرستان است، تصريح كرد: در اين سايت افزون بر ایجاد اشتغال مستقیم در بخش های بسته بندی، فرآوري، حمل و نقل و ... نیز موجب رونق و اشتغال زایی شده است.


دریایی با اشاره به نقش مهم طرح ها و پروژه هاي شيلاتي در اشتغالزايي در منطقه، افزود: سيريك يكي از مهمترين مناطق تکثیر و پروش ميگو در هرمزگان است  و  میتوان از آن به عنوان پایتخت تکثیر میگو استان یاد کرد.‌

همچنین در این بازدید از روند برداشت میگوی پرورشی نیز بازدید  و به بررسی مسائل و مشکلات سایت پرداخته شد.